Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Inchidere an Intreprindere individuala
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Inchidere an Intreprindere individuala

Buna seara,

Am incheiat primul an de activitate ca intreprindere individuala si m-ar interesa ce am de facut din punct de vedere fiscal: ce acte trebuie sa depun la finante?etc..

Va multumesc,
Catalin
Calculati impozitul pe venitul net realizati in 2010.
Pana pe 15 mai depuneti declaratia 200. Veti primi o noua decizie de impunere cu care veti face regularizarea si la casa de sanatate.