Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... titlu de proprietate
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

titlu de proprietate

as dori sa fac un titlu de proprietate si ca idee as vrea sa stiu cat costa asa ceva,in jur de cat ar ajunge titlu de proprietate pt o casa+ teren.am auzit ceva de 70 de milioane lei vechi,e adevarat sau poate fi mai ieftin?
robybobu, utilizator
Este mai indicat sa mergeti la un notar care va va calcula taxele in functie de locul unde este imobilul, de anul constructiei , de zona in care se situeaza in cadrul unuei localitati si chiar in functie de pretul platit pentru cumpararea imobilului.
va multumesc frumos pt detalii si promptitudine,tot binele din lume va doresc.sarumana