Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... impozitare plati compensatorii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

impozitare plati compensatorii

buna ziua
1.platile compensatorii in cazul concedierilor colective se impoziteaza?
2. societatea in cauza este obligata sa plateasca si obligatii catre stat? in ce legi sunt reglementate?
multumesc
La platile compensatorii se calculeaza impozit pe venit