Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Modificare obiect contract prin act aditional
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Modificare obiect contract prin act aditional

Buna ziua,

Am o intrebare: Se poate modifica obiectul unui contract comercial incheiat intre 2 SRL-uri printr-un act aditional?

Multumesc.
da
multumesc frumos