Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... grila salariu
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

grila salariu

buna ziua!
va rog sa ma ajutati si pe mine cu o grila de salariu pentru bibliotecari, ma intereseaza in mod special Bibliotecar S II.
Va multumesc!
Cititi in Legea 330/M.Of 762 din 09 Oct 2009 -Anexa II.4.2- Salarii de baza din sistemul bibliotecilor publice si din /in alte institutii publice de cultura din Romania .
Legea 330/2009 e moarta si ingropata la 01.01.2011. Pentru orientare, va recomand sa aveti multa rabdare: OG 10/2008 va va da fostul salariu de baza (acum taiat cu 25% si peste putin redresat cu 15%), plus sporurile aferente...