Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Venituri mame aflate in crestere copil
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Venituri mame aflate in crestere copil

Mamele aflate in concediu crestere copil pot obtine venituri din alte activitati in aceasta perioada?
@lucian_ va puteam spune si noi baza legala, daca ne intrebati :) (data fiind activitatea dvs. pe forum, am crezut ca o stiti:) )
Multumesc, ma gandeam pentru cei ce mai citesc.
NU pot spune ca stiu totul, mai ales legat de problemele cu, care nu m-am intalnit, din acesta cauza am si apelat aici.
Aici intra si dividendele? sau acesta nu este un venit profesional?
Dividendele nu sunt venit profesional.