Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Salariul minim pe economie in cazul unui part-time
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Salariul minim pe economie in cazul unui part-time

Care ar trebui sa fie salariul minim acordat unui salariat cu 4 ore pe zi?
350 Lei.
Daca este necalificat, desigur ! Altfel, situatia se schimba in functie de incadrare ( respectiv nivelul studiilor .
Parerea mea !
350 cu schimbarile de la 01.01.2011 ?