Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buletin pierdut, permis conducere
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buletin pierdut, permis conducere

Buna ziua daca mi-a furat buletinul si eu am inceput si scoala de soferi de vreo 2 luni .. si mi-a dat dosarul , dar in dosar sunt trecute datele de pe buletinul pierdut ..

1. nu pot sa dau sala deoarece trebuie sa imi fac buletin nou ..
Intrebarea este : daca in buletinul asta nou care il voi face se vor schimba xt .. si astea .. si daca se schimba ce fac cu dosarul , are ceva ? daca in buletinul nou o sa fie alt xt si in dosar alltul .. multumesc mult . la revedere

Acesta sau o adeverinta emisa de ANEP sunt singurele care va ajuta la legitimare.
Nu se poate fara C.I,.
Datele raman aceelasi