Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensie persoana arestata
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensie persoana arestata

Cum se procedeaza ca sa obtii o procura pt a putea ridica pensia mamei daca aceasta de afla in arest preventiv???Cat se poate retine din pensie daca tribunalul decide ca ai de platit despagubiri morale cat la suta are dreptul sa opreasca din pensie??/
Va Multumesc
depinde de ce infractiune a savarsit dansa ...
omor