Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Nu stiu cat am salariul
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Nu stiu cat am salariul

Buna seara....am si eu o mare nelamurire....cum aflu ce salariu am eu in realitate...?
Pe contractul de munca (care nu este semnat de mine, dar este inregistrat la itm), scrie ca am 1200 de lei, pe adeverintele pe care le cerem , din diverse motive scrie acelasi lucru, insa nu de mult timp o colega a cerut sa i se completeze fisa fiscala (sper ca am zis bine), pentru un imprumut la banca.....dar in ea a scris ca are salariul 600 de lei!Este in aceeasi situatie ca mine si ca ceilalti colegi ai mei! Cum aflam si noi adevarul?
As vrea sa completez mesajul cu inca ceva....de curand am ramas insarcinata si as vrea sa stiu si eu la ce sa ma astept...!
savuanamaria, utilizator