Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... politia romana
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

politia romana

buna seara doresc o lamurire asera am dus la circa 8 poltie ca faco reclamtie catre doi anjajati ai pollitei care era beti si la-m spus ca fac reclamatie dupa ce am depus reclamatia a venti in circa 8 de poltie si ma batut .. va rog in ce atr a legi ce poate incadra cei doi polisiti ca sa pot face inca o reclamtie catre seful lor si dusi in instanta ce articol din codul penal ms mult acetp un raspuns
sarut mana doamna yoana dvs ce spuneti sa o las balta ? daca dvs aveti copii... daca un gabor ca nu pot numi astfel pe astia doi va bate copilu pentru ca ma dus doar sa fac o reclamtie unor gabori care le comunicat asa

1 la ora 12/45 eram la baba novac [staia de masina 311 ] ma indreptam spre casa cind vad un echpaj retineti ? al poltei comu am vazut ca domnul fotografia un tir probabil furat ... soferul TIRULUI ... NU ERA DE GASIT acel domn ma rugat frumos daca vad in drum sper sectia de poltie un echipaj al politiei sa anunt ... in drum sper casa ia vazut pe acesti derbedei de GABORI NU ERA IN TIMPUL SERVICIUL ERA IN PROPIA MASINA ,,, I-AM RUGAT LE-AM EXPLICAT FRUMOS EXACT CE MI-A SPUS DOMUL .. DE LA POLTIA COMN PORMA DACA MA VEZUT EI A CREZUT CA EU SINT ,,, IA CERUT ACTELE BI LE ARATAT B/I ,,,SPER SUPRIZA MEA A INCEPIT SA IMI VB VULGAR ..JIGINDU-MA ,,, CIND A INCEPUT SA MA LOVEASCA IN PLINA STRADA CU PUMUL DOAMNA DRAGA SE POATE IERTA ASA CEVA ? EU NU LE ZIC NIMIK AM ZIS ASA CA CUNOSC BINE CIT DE CIT LEGEA SI MA POT DUCE LA POLTIE PROBABIL CREDEAU CA NU AM CURAJ NU AM FACUT NIMIK RAU DOAMNA DRAGA AM FACUT ZIC EU UN BINE ...CA ORICE OM DE BUN SIMIT CARE SINT PUTIN IN RO ...CE ERA DE FACUT CIND VEZI CA ESTI BATUT .. MA DUS LA CIRCA 8 POLTIE AM INTRAT IN SEDIU L-AM RUGAT PE ACEL OFITER DE SERVICIU SA IMI DA O FOAIE DE HARTIE SA FAC O RECLAMTIE CATRE DOMNUL CMD CUM SA INTIMPLT DETALIAT PAS CU PAS UNDE OARE AM GRESIT C MA DUS LA POLTIE ?DVS CE FACET-I IN LOC MEU SINCER ... IA SPUS CA NU ESTE FRUMOS SA BATI UN OM FARA PULS ERA IN AFARA SERVICIULUI NU ERA IN TURA ERA IN MASINA LOR PERSONALA

CIND AM VAZUT OFITRUL DE SERVCIU ,,, CA IA-M DAT CORECT NR MASINI LUI PERSONALE ... A RAMAS UIMIT IA SPUS CA MIROSE A BAUTURA ..!!! UNA LA MANA CE IA SUPARAT RAU PE EI CA TREBUIE EU SA FAC DECLARATIE CATRE ..DOMNUL CMD ? CINE SINT EU MDA NU AM FACUT NIMIK RAU ATIT CA MA DUS LA POLTIE ... ESTE DREPTUL MEU SA FAC DECLARTIE NU ? DVS NU FACEAT-I LA FEL ...!!!!

PORMA CIND A VEZUT CA TREBA SE AGRAVEZA .. OFITRUL DE GRADA LA SUNAT FARA SA STIU EU ... EU ERAM INTR-O INCAPERE A POLITEI COMPLETAM DECLARATIA ... SUPRIZA ... DERBEDEI VIN CU DOUA FETE CARE FACE CENTURA ... OPA UNDE CHIAR LINGA CIRCA LOR DE POLTIE DE CE CREDET-I DOAMNA DRAGA CE LE A DUS DACA OFITERUL L-A SUNAT PROBABIL IA SPUS MAI CE AI FACUT VEZI CA ESTE UNUL AICI SI FACE DECLARATIE CATRE .... CUM PUTEA EI SA MA ABIA LA MANA LE BAGAT PE FETELE ALEA VEZI DOAMNE CA LE-AM AMENITAT BINGO PENTRU EI ,,, DAR EI NU STIE CA INCA NU SA LEGALIZAT PROSITUTIA SI SPER SUPRIZA MEA CRED CA FETELE ASTEA SINT RIDICATE MEREU DE CATRE ASTIA MARDOI ASTIA ...CUM SE FACE CA ACUM SA GASIT CU CINE SA IMI FACA RAU CU FETELE DE PE CENTURA LE LUAT FEL SI FEL DE DECLARATII FALSE ... NU MA MIRA LE ZIS LOR DOMNULE IAR INCALCI LEGEA ...!!! NU SINT CREDIBILE FETLE SINT FETE DE PRODUS ?

SA SUPARAT TARE ..CEI DOI DERBEDEI A VENIT SPER MINE SA MA LOVEASCA CU PUMNUL SI ACUM MA DOARE FATA DAR ESTE VINERI NU LUCREAZA NIMENI LA "MINA : SA SCOT ,,, CE ESTE CORECT ACOLO ERAU MULTI GABORI DIN CARE UN OM CU PUTIN CAP CARE LA TINUT DE MANA CIT DE CIT SA NU MAI LOVESCA ASA CA SE POATE ,,, INTOARCE IMPOTRIVA LOR DACA A VAZUT CA NU I POATE POTOLI A PLECAT DE ACOLO CA NU A VRUT SA CADA EL DESI A DAT DE INTELES CLAR CA ESTE UN FLRGRANT :MARE CE FAC EI SUB INFLUENTA BAUTURI ... NU ERA IN SERVICUL SAU TURA ISI TERMINARA SERVICUL PORMA MA LEGAT CU CATUSE DE MANA MA DUS INTR-O CAMERA SI LE AJUTA PE FEELE ALEA CUM SA FACA SA SCAPE DE DESI POT IERTA ASA CEVA DVS CE AI FACE? UNDE GRESEC EU DOAMNA DRAGA ..!!! TE ROG EXPLICATIE NU AM CUM SA MA DUC LA MINA MINLOVICI SA SCOT CE TREBUIE MA TEAMA CA NU MA RAMINE URME SA VEDEM CE SPUNE DOCTORUL SA VEDEM ADCA POT SCOATE DACA POT SINT TERMINATI DERBEDEI ASTIA CARE NOI TOTI ROMANI PLATIM MUNCIM DE NE SAR CAPACELE SA LE PLATIM SALARIU LA MARDOI ASTIA MERITA SA I IERTI ? VA ROG EXPLICATIE ... MS PENTRU INTELEGERE CE ESTE DE FACUT MA ROG SA IASA CERTIFICTUL ALA DE LA SI PORMA SA VEDEM CUM ,, FACE MARDOI ASTIA ps nu mai dat voie sa sun un procuror chiar daca este sera mi-a luat telefonul cu japca desi ce a fost acolo ... nu este de iertat...
nicu2, utilizator
conteaza domnu ce sint sintem egali in fata legi nu credet-i ? sau exista doar pentru ,,,ei si pentru noi nu ?acum conteaza mult certificatul de la "mina miniovici sa vedem ce spune doctorul sa dea duzmezeu sa gasesca ceva ca sint terminati ? sau dvs credet-i ca toti astia ma-i bruneti facem numai rau ? sint destui baiaeti de treaba chiar daca sint ma colorati la fata acum ce sa facem sa lasa-m capul jos sa le permitem la mardoi astia sa faca ce vrea dvs ce spunet-i

ps; nu pot scrie corect inca sint lovit
nicu2, utilizator
Nu este vorba despre scris in doua randuri,ci este vorba despre doua versiuni diferite ale modului in care pretindeti ca ati luat bataie de la politisti.
Explicati linistit,fara a mai scrie cu litere mari.