Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii legislatie salarizare personal didactic preuniversitar ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

legislatie salarizare personal didactic preuniversitar in 2010

pentru perioada 1 iulie-31 dec 2010 care legi, ordonante, ordine au fost in vigoare pt. salarizarea personalului ddidactic din invatamantul preuniversitar ?
Legea 330/2009 si 118 prin care ne diminua venitul brut cu 25%.