Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... test - sofer bugetar
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

test - sofer bugetar

Buna seara, sunt sofer bugetar si vreau sa stiu cine plateste analizele medicale si testul pshihologic periodic care trebuie sa-l fac ca si sofer.
Angajatorul.