Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... stampila profesie liberala
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

stampila profesie liberala

sunt auditor financiar, iar pe stampila data de camera auditorilor apare numele meu, auditor financiar si nr. certificatului de auditor. La fisc m-am inregistrat cu denumirea Cabinet de audit financiar - nume prenume. Este necesara confectionarea unei noi stampile sau pot s-o folosesc pe cea care o am (la banca, pe facturi etc.)?
puteti sa o folositi pe cea care o aveti