avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 701 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... stampila profesie liberala
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

stampila profesie liberala

sunt auditor financiar, iar pe stampila data de camera auditorilor apare numele meu, auditor financiar si nr. certificatului de auditor. La fisc m-am inregistrat cu denumirea Cabinet de audit financiar - nume prenume. Este necesara confectionarea unei noi stampile sau pot s-o folosesc pe cea care o am (la banca, pe facturi etc.)?
Cel mai recent răspuns: VIRGINIA RADU , Consilier juridic 11:16, 25 Ianuarie 2011
puteti sa o folositi pe cea care o aveti

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

ªtampila traducãtor - text în funcþie de limbi autorizate RebekkaZ RebekkaZ Buna ziua! Am obtinut autorizatia de traducator pentru limba engleza in 2011. Dupa anumite \\"indicatii\\", mi-am deschis PFA, mi-am facut stampile, etc ... (vezi toată discuția)
Format ºtampilã traducãtor emma_imn emma_imn Buna ziua, din decembrie am autorizatie de traducator de la Ministerul Justitiei pentru limba engleza. Saptamana aceasta am fost la Administratia ... (vezi toată discuția)
Pfa - profesie liberalã traducãtor autorizat sonia1978 sonia1978 Buna ziua! M-ar interesa pasii pe care trebuie sa-i urmez pentru a deveni traducator autorizat PFA. Am primit autorizatia de la Ministerul Justitiei. Stiu ... (vezi toată discuția)