Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii inginer service it
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

inginer service it

Scuze. Da exista si o intrebare.Pentru un vechi inginer service IT in ce COD il incadrez acum? Pentru ca eu nu am gasit.Si la ce salariu minim obligatoriu v-a trebui sa aiba
elysapo, utilizator
Exista si o intrebare?

Am gasit si un alt topic: redenumire
"Buna ziua! Va rog sa imi spuneti si mie pentru functia de inginer service IT ce corelatie am acum in noul COD pentru ca eu nu am gasit nici una si la ce salariu s-ar incadra."

L-am sters si va rog sa nu adresati de mai multe ori aceeasi intrebare. Multumesc.
ContSters20980, utilizator