Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... angajari
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

angajari

contabilul sef este in concediu medical de peste 120 zile.Poate fi angajat alt contabil?Poate fi angajat cu prestari servicii in continuare?Cum se poate proceda legal in cazul acesta deoarece angajatii nu mai vor sa lucreze cu acest contabil sef?De cine depunde acest lucru?
Buna dimineata !
Vorbim de domeniul privat sau de cel public ?
Vorbim de domeniul public
Nu stiu in ce masura cu prestari de servicii are drept de semnatura!!!Poate avea calitatea de contabil sef numai persoana angajata cu contract individual de munca.