Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Adaos comercial
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Adaos comercial

Buna ziua!
As vrea sa stiu care sunt limitele adaosului comercial pt haine second , adica cam ce adaos comercial se practica pt haine second hand.
Buna! Am si eu un mag.de haine second hand si pot sa va spun ca eu merg cu 300% DAR NUMAI DACA SUNT DE CAL 1, ALTFEL MERGETI CU MAI PUTIN.