avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 576 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Grupa de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Grupa de munca

Buna ziua
Va rog frumos, as avea nevoie de un raspuns din partea dvs.
Am lucrat 22 de ani in cadrul unei firme pe post de dactilografa. Pentru aceasta meserie se acorda grupa de munca? Acum nu mai lucrez in aceasta meserie, dar as dori sa stiu daca pot beneficia retroactiv de incadrare in grupa in cazul in care aceasta meserie se incadreaza. Multumesc anticipat pentru raspuns.

Alte discuții în legătură

Intrebare despre pensie oana2004 oana2004 Ma numesc S. Fanica, locuiesc in Braila si v-as ruga daca se poate sa-mi raspundeti si mie la o intrebare.Sunt nascuta pe data de 10.09.1957 si am o vechime in ... (vezi toată discuția)
Adeverinta grupa ii de munca ELISABETA PETRI ELISABETA PETRI Buna ziua, Va rog sa aveti amabilitatea de a ma lamuri in urmatoarea problema: - la data de 28.07.2016 mi-am depus dosarul pentru pensionare limita de ... (vezi toată discuția)
Grupa de munca laura_p2014 laura_p2014 Buna ziua, As dori sa stiu daca nominalizarea de catre sindicatele societatilor comerciale pentru grupa a II-a de munca valabila pana la data de 01.04.2001, ... (vezi toată discuția)