Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... incredintare minor
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

incredintare minor

cum formulez actiunea la Judecatorie incredintare spre crestere si educare a minorului nascut in afara casatoriei
Luati legatura cu un avocat, il puteti plati numai pentru redactarea actiunii.