avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1010 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... transformare post
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

transformare post

Buna
As avea o intrebare la care as dorii un raspuns daca se poate
Eu ocup o functie de personal contractual la o primarie sunt casiera, sunt licentiata in Administratie Publica de un an si as dorii sa se faca transormarea postului contractual in functie publica ,cu ce ar trebu-i sa incep demersurile, ???

Alte discuții în legătură

Buna seara! este posibila trecerea intr-o treapta superioara ... L3onard L3onard Buna seara! Este posibila trecerea intr-o treapta superioara de la debutantla urmatorul grad profesional pentru un casier la o primarie? Tin sa precizez ca ... (vezi toată discuția)
Va rog sa ma ajutati bibi10 bibi10 Lucrez in administratie publica din anul 2004, ca referent cultural contractual. In anul 2009 am terminat facultatea de drept, dar nu mi-a fost luata in ... (vezi toată discuția)
Studii superioare la casiera sony_kelly sony_kelly buna ziua , as dori dori un raspuns la o intrebare zic eu simpla pt dumneavoastra ....sunt casiera la un spital as dori sa stiu daca licenta in "administratie ... (vezi toată discuția)