Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... case nationalizate 112 .multumesc revendicate de culte
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

case nationalizate 112 .multumesc revendicate de culte

Buna daca pote cineva sami spuna daca legea 12000 sau voic se aplica si la casele revendicate de cultele religioase:(
In ce sens? Fiti mai explicit! Legea Voiculescu (adica legea 1/2009 ) e o lege foarte clara ....