Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Locurile de munca si unitatile prevazute in anexele 2 ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Locurile de munca si unitatile prevazute in anexele 2 si 3 ale Legii nr. 263/2010

Nu am gasit anexa 2 si 3 din levea 263 si as fi interesat sa vad care sunt unitatile care ofera grupa speciala de munca avand in vedere ca am fost mecanic de locomotiva la 3 unitati.
Va multumesc !