avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 594 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Locurile de munca si unitatile prevazute in anexele 2 ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Locurile de munca si unitatile prevazute in anexele 2 si 3 ale Legii nr. 263/2010

Nu am gasit anexa 2 si 3 din levea 263 si as fi interesat sa vad care sunt unitatile care ofera grupa speciala de munca avand in vedere ca am fost mecanic de locomotiva la 3 unitati.
Va multumesc !
Cel mai recent răspuns: Carp Mircea , utilizator 16:57, 31 Ianuarie 2011

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Reducerea varstei de pensionare ! Danx93 Danx93 Buna ziua, am o intrebare privind reducerea varstei de pensionare. Daca am avut grupa I pana in 2001 Aprilie ca mecanic de locomotiva si am continuat ... (vezi toată discuția)
Locuri de munca incadrate in conditii speciale Enache Giorgel Enache Giorgel Buna ziua Ma numesc Enache Giorgel, sunt nascut in 1960, am lucrat ca mecanic de locomotiva din anul 1985 pana in 2009 , mi-a fost data grupa I dupa legea ... (vezi toată discuția)
Grupa munca-conditii speciale Vasilegheorghe1 Vasilegheorghe1 Buna ziua.Pana in anul 2001 am fost incadrat in grupa I de munca,dupa acea s-au introdus conditiile speciale si deosebite.Cat de normal este ca pana in anul ... (vezi toată discuția)