Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... examen licenta
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

examen licenta

Buna ziua,

Ma intereseaza sa stiu, in cat timp de la terminarea facultatii se poate sustine examenul de licenta.

Multumesc,
Examenul de licenta se sustine imediat dupa terminarea ultimului an (in acea vara), daca nu luati licenta puteti da examenul urmatorul an, si urmatorul, si urmatorul etc:D.
Multumesc. Eu am terminat in 2007 si nu m-am inscris pana acum sa dau examenul. Ma interesa daca exista un termen limita pana la care trebuie sa o dai. ( in x ani de la terminarea facultatii ).