Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale ACTIUNI DRACULA PARC
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

ACTIUNI DRACULA PARC

CE SE MAI STIE DESPRE ACTIUNILE DRACULA PARC ? EU AM 1000 DE ACTIUNI ! AM VREO SPERANTA SAU LE PUN CRUCE ?
buna ziua,
si eu am cumparat actiuni atunci, tot 1000; se pare ca au loc intalniri intre actionari, ultima a fost in iulie 2010; acum am aflat;
poate dna Udrea sa faca ceva in sensul asta, tot e ea pusa pe treaba si are si putere;
daca doriti tinem legatura: bulinezu_2008@yahoo.com;
daca mai are loc vreo intalnire a actionarilor, eu as vrea sa merg;
cu speranta tot inainte
cu drag
Andreea