avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 835 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale ACTIUNI DRACULA PARC
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

ACTIUNI DRACULA PARC

CE SE MAI STIE DESPRE ACTIUNILE DRACULA PARC ? EU AM 1000 DE ACTIUNI ! AM VREO SPERANTA SAU LE PUN CRUCE ?
Cel mai recent răspuns: deeadami , utilizator 10:58, 3 Februarie 2011
buna ziua,
si eu am cumparat actiuni atunci, tot 1000; se pare ca au loc intalniri intre actionari, ultima a fost in iulie 2010; acum am aflat;
poate dna Udrea sa faca ceva in sensul asta, tot e ea pusa pe treaba si are si putere;
daca doriti tinem legatura: bulinezu_2008@yahoo.com;
daca mai are loc vreo intalnire a actionarilor, eu as vrea sa merg;
cu speranta tot inainte
cu drag
Andreea

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Prelungire perioada somaj cristian A. cristian A. Buna ziua !!! Dupa terminarea perioadei de somaj ( 6,9,12 luni) exista vreo lege care permite prelungirea ? Va multumesc ! (vezi toată discuția)
Ce inseamna : admite cererea . tip solutie: admite cererea petentei prin reprezentant dgasp .fara cale de atac. document: incheiere finala . dezinvestire. Catalin cata Catalin cata E vb de o consiliere psihologica a unui minor deoarece a refuzat sa mearga cu creditorul (Tatal) in decursul unei executari judecatoresti ,intr-un proces in ... (vezi toată discuția)
As vrea sa depun la protectia copilului o sesizare despre abuzurile tatalui Vicky1 Vicky1 Cum trebuie procedat ca aceasta sesizare sa fie depusa apoi si in instanta in cadrul procesului de divort? Sustine ca nu e lasat sa-si vada copilul ceea ce ... (vezi toată discuția)