Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... admitere august 2011
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

admitere august 2011

Dupa sase ani de la terminarea facultatii si dupa un job care n-are nici o legatura cu dreptul,m-am hotarat ca asa nu se mai poate,trebuie sa fac ceva cu viata mea.
M-am apucat de invatat pentru august 2011.Sper din tot sufletul ca va fi grila examenul.
Vreau sa ma alatur voua.Si va rog sa ma ajutati cu un raspuns la intrebarea"ce carti cu grile m-ar ajuta?"
Va multumesc,
depinde unde vrei sa dai examen.
Laura, vezi aici, gasesti informatii referitoare la carti.
www.avocatnet.ro/content/for...
Se intelege ca pt.inm august vrea sa incerce.
da pentru inm.Imi cer scuzeee sunt cam bulversata.

Va multumesc frumos de ajutor.
Pentru putin.Spor la invatat.
Sunt atat de multe pareri!!!!Si cate carti de grileee!!
Nu vreau sa va plictisesc.Ideea este ca m-am cam rupt de notiuni,e cam si cum as lua-o de la zero.
O sa va bazai,probabil...dar am nevoie de ajutorul vostru.:)

Va multumesc pentru suport!!

Si voua "spor"!!