Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Grile Examen UNPIR 2012
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Grile Examen UNPIR 2012

Salutare!

Are cineva modelul de grile de la acest examen din anii anteriori?
Va multumesc anticipat!
Anca VALEA
Sper sa va ajute. :) Aici in forum mai sunt deschise topicuri cu acelasi subiect. Trebuie numai sa cautati.;)

www.avocatnet.ro/content/for...

[ link extern ]
Andreea-Ionescu, utilizator
Am cateva teste grila din 2010....da-mi adresa ta de e-mail si ti le voi trimite....elisabeta_negru@yahoo.com