Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... intrare in Ro
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

intrare in Ro

Buna!
Am shi eu o intrebare daca am interdictie de a intra in spatiul Schengen in Romania pot intra?
Mersi
Da, poti intra in Romania, deoarece Ro nu este inca in spatiul Schengen.
Romania aplica Aquisul Schengen