Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... dator la finante
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

dator la finante

am p.f.a si am datorie la finante de 13000,am primit o recomandata sa ma prezint la finante cu chitanta care confirma plata acestei sume.nu am bani sa platesc ce sa fac?
Pina la urma tot trebuie sa te duci la ei ...
Du-te sa vezi de unde vine aceasta datorie si incearca sa vorbesti cu ei sa o esaloneze cumva. Explica-le ca nu ai aceasta suma, desi doresti sa o platesti (vorba vine!) si sa te inteleaga.
Bafta!