avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 821 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... ce acte imi trebuie pentru un CMI?
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

ce acte imi trebuie pentru un CMI?

Ce acte imi trebuie pentru un CMI, si daca pot comercializa ceva produse pe CMI.
Nu stiu daca pot avea angajati pe CMI.
Va rog ajutati-ma. Va multumesc
Cel mai recent răspuns: trope_doi , utilizator 19:04, 3 Februarie 2011
Ce "inseamna" CMI; cabinet medical individual?
:-/

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Norme metodologice ue pentru cmi? olariucris olariucris Buna, sunt medic si doresc deschiderea unui cabinet medical intr-un spatiu prevazut in prezent ca si comercial. Care sunt normele metodologice UE necesare in ... (vezi toată discuția)
Modificare srl in cmi Ileana Fianu Ileana Fianu Deoarece am inteles ca nu pot sa-mi deschid CMI fara a avea dotarile minime necesare, poate cineva sa-mi spuna care sunt actele necesare de a modifica un SRL ... (vezi toată discuția)
Concediu si indemnizatie de maternitate - cabinet medical individual adelanaghi adelanaghi Buna ziua , as dori va rog un raspuns la intrebarea mea. Sunt medic de familie la cabinet medical individual ca persoana fizica autorizata , in relatie ... (vezi toată discuția)