Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... retineri aplicate asupra veniturilor realizate din ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

retineri aplicate asupra veniturilor realizate din Conventii Civile

Buna,

Va rog sa ma ajutati sa ma lamuresc in privinta retinerilor care trebuiesc facute potrivit legii asupra veniturilor pe care o asociatie le plateste colaboratorilor pe baza CC pentru 2011. Atat ca si fel de retinere cat si cuantum.

Va multumesc.

Urmariti discutia despre Declaratia unica 112 din topul primei pagini a sectiunii noastre.
am incercat dar e o "mare" de probleme printre care nu reusesc sa gasesc problema conventiilor civile. Daca ma puteti ajuta cu un link, ar fi grozav.
In acel topic veti gasi exact problema conventiilor civile. Macar cititi ultimele 3-4 pagini.