avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 770 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... anulare act administrativ
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

anulare act administrativ

Buna , daca am solicitat suspendarea efectelor autorizatiei de funct. a carui program de functionare mi/a fost redus nejustificat si fara sesizari ,aceta fiind actul pe care am solicitat anularea e posibil sa platesc cautiune si cat?
Cel mai recent răspuns: ContSters190801 , utilizator 01:47, 6 Februarie 2011
incearca sa detaliezi intr-un mod coerent

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cerere stramutare proces civil mary6 mary6 Buna. Va rog frumos,doresc sa stiu si eu daca; la o cerere de stramutare proces civil,pe motiv de banuiala legitima: 1. procesul judecandu-se la tribunal ... (vezi toată discuția)
Plata cautiune suspendare stramutare art. 143 cprciv aidu aidu Buna ziua, Tocmai am solicitat suspendarea pana la solutionarea cererii de stramutare. Trebuie sa astept sa imi puna in vedere ICCJ sa achit? Ar fi cam ... (vezi toată discuția)
Informatii fortare demisie Mihai1182 Mihai1182 Buna ziua, Sunt angajat de 11 ani intr-o societate iar angajatorul de curand incearca sa imi gaseasca nod in papura pentru a ma forta sa-mi dau demisia(mi-a ... (vezi toată discuția)