Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... anulare act administrativ
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

anulare act administrativ

Buna , daca am solicitat suspendarea efectelor autorizatiei de funct. a carui program de functionare mi/a fost redus nejustificat si fara sesizari ,aceta fiind actul pe care am solicitat anularea e posibil sa platesc cautiune si cat?
incearca sa detaliezi intr-un mod coerent