Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii venituri
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

venituri

Pot sa aflu ce venituri are sotul meu daca ma duc la Finante Publice si cer veniturile lui pe ultimele 6 luni?Am impresia ca imi ascunde venitul lui lunar.Multumesc.
Nu puteti afla o asemenea informatie. Salariul este confidential,Fisa fiscala in care sunt inscrise aceste date,nu este un fornular care sa poata fi pus la dispozitia cetatenilor, de care Administratia Finantelor Publice.
VA MULTUMESC