Forum Discuţii juridice Jurisprudenţă HOTARARE JUDECATOREASCA CU BANCA PE DOBANDA VARIABILA
Discuție deschisă în Jurisprudenţă

HOTARARE JUDECATOREASCA CU BANCA PE DOBANDA VARIABILA

Am o mare rugaminte la voi, am nevoie de o hotarare judecatoreasca pronuntata de o instanta prin care vi s-a dat castig de cauza in relatia cu banca pe dobanda variabila. Daca vreunul din voi are asa ceva, il rog frumos sa o posteze pe acest forum, aceasta va constitui o jurisprudenta excelenta pentru mine.
Va multumesc frumos si astept mesajele voastre!
dosar 30685/3/2009 Curtea de Apel Bucuresti