Forum Discuţii juridice Achiziţii publice contract
Discuție deschisă în Achiziţii publice

contract

buna ziua
vreau sa instalez cateva automate pt prepararea bauturilor calde la o institutie publica (spital)
dupa ce le prezint oferta
acestia imi pot face contract de inchiriere fara licitatie (sau pot sa fac un contract de comodat )
multumesc mult
Atentie contractul de comodat e un contract cu titlu gratuit asa cum e definit de Codul civil. Depinde cum alege unitatea sanitara, daca face direct contract cu dvs sau prin licitatie.