avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 755 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii d112
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

d112

cand deschid d112 imi da urmatorul mesaj:
This document enabled extended features in Adobe Reader. This document has been changed since it was created and use of extended features is no longer available. Please contact the author for the original version of this document

am instalat ultima versiune adobe reader X, si tot asa imi da. o solutie?

multumesc


Cel mai recent răspuns: Contabilitate sector 4 evoCONTA , Contabil 12:42, 11 Februarie 2011
Poti ignora mesajul, nu este o eroare.
L-am ignorat. Nu ma lasa sa scriu date in declaratia D112. Si nu pot sa o completez.

Sterge Pdf inteligent actual,descarca de la Anaf din nou pdf inteligent,restart la calculator si mai incearca odata.La mine a mers.Este fisierul corupt din aceasta cauza nu merge.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bilant 2009 elena mituta elena mituta va rog ajutati-ma :( nu pot lucra in pdf bilant 2009,am incercat toate modalitatile, precizez ca pc are xp sp2 si adobe 9.3, dar nu este conectat la net, cum ... (vezi toată discuția)
Problema cu declaratiile anaf din 2012 marius_popescu marius_popescu Dupa ce descarc declaratiile in format pdf nu pot sascriu si sa modific nimic in pdf-ul descarcat comunicandu-mi o eroare (This document contained certain to ... (vezi toată discuția)
Declaratia 088 mirela65 mirela65 Buna ziua . As vrea sa stiu daca aveti cunostinta cum se poate completa acest formular. Este in PDF si nu poate fii scris in el si totusi se vrea transmiterea ... (vezi toată discuția)