Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii d112
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

d112

cand deschid d112 imi da urmatorul mesaj:
This document enabled extended features in Adobe Reader. This document has been changed since it was created and use of extended features is no longer available. Please contact the author for the original version of this document

am instalat ultima versiune adobe reader X, si tot asa imi da. o solutie?

multumesc

Poti ignora mesajul, nu este o eroare.
L-am ignorat. Nu ma lasa sa scriu date in declaratia D112. Si nu pot sa o completez.

Sterge Pdf inteligent actual,descarca de la Anaf din nou pdf inteligent,restart la calculator si mai incearca odata.La mine a mers.Este fisierul corupt din aceasta cauza nu merge.