avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 524 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Problema cu Declaratiile Anaf din 2012
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Problema cu Declaratiile Anaf din 2012

Dupa ce descarc declaratiile in format pdf nu pot sascriu si sa modific nimic in pdf-ul descarcat comunicandu-mi o eroare (This document contained certain to enamble special in Adobe Reader.This document has been changed since it was created and these rights are no longer valid. Plase contact the author for the original version of this document)]si nu stiu cum sa ii dau de cap.Am incercat toate posibilitatile, am dezinstalat si reinstalat programe, chiar nu stiu ce sa ii mai fac.
Sper sa ma ajutati si pe mine si sa imi comunicati cum sa rezolv aceasta problema care ma macina si sunt presat si de timp.
Va multumesc!
"
Cel mai recent răspuns: iulia53 , utilizator 08:47, 18 Februarie 2012
Poate nu aveti descarcate versiunea de Adobe Reader care se cere de Anaf..sau poate nu salvati corect decaratiile.:(

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

D112 alexandra68 alexandra68 cand deschid d112 imi da urmatorul mesaj: This document enabled extended features in Adobe Reader. This document has been changed since it was created and use ... (vezi toată discuția)
Bilant 2009 elena mituta elena mituta va rog ajutati-ma :( nu pot lucra in pdf bilant 2009,am incercat toate modalitatile, precizez ca pc are xp sp2 si adobe 9.3, dar nu este conectat la net, cum ... (vezi toată discuția)
Declaratia 112 versiune noua 303 pentru cas modificat w_v_w_v w_v_w_v Vedeti ca a aparut o noua declaratie 112 in 08.10.2014 http://static.anaf.ro/static/10/Anaf/Declaratii_R/112.html Mai exact aceasta este direct ... (vezi toată discuția)