Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Problema cu Declaratiile Anaf din 2012
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Problema cu Declaratiile Anaf din 2012

Dupa ce descarc declaratiile in format pdf nu pot sascriu si sa modific nimic in pdf-ul descarcat comunicandu-mi o eroare (This document contained certain to enamble special in Adobe Reader.This document has been changed since it was created and these rights are no longer valid. Plase contact the author for the original version of this document)]si nu stiu cum sa ii dau de cap.Am incercat toate posibilitatile, am dezinstalat si reinstalat programe, chiar nu stiu ce sa ii mai fac.
Sper sa ma ajutati si pe mine si sa imi comunicati cum sa rezolv aceasta problema care ma macina si sunt presat si de timp.
Va multumesc!
"
Poate nu aveti descarcate versiunea de Adobe Reader care se cere de Anaf..sau poate nu salvati corect decaratiile.:(