avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 713 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... concediu ingrijire copil pentru tata student la seral
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

concediu ingrijire copil pentru tata student la seral

va rog mult sa ma ajutati sa aflu daca tatal copilului student la seral la o facultate de constructii poate beneficia de concediu ingrijire copil..va multumesc

Alte discuții în legătură

Ingrijire copil papiu papiu As dori sa aflu daca se poate beneficia de ingrijire copil dupa ce platesti ca persoana fizica ,pentru sotie, cotizatia la casa de pensii sau daca exista , din ... (vezi toată discuția)
Indemnizatie crestere copil in perioada de studentie OanaSimion OanaSimion Buna ziua! As dori sa aflu si eu mai multe informatii privind indemnizatia de crestere copil daca sunt studenta. Ma aflu in urmatorul caz. Am aproape 25 ani ... (vezi toată discuția)
Lndemnizatie maternala laura_craiova laura_craiova buna ziua. doresc si eu sa aflu care este suma minima pe care trebuie sa o platesc pentru a beneficia de indemnizatie maternala ,tinand cont de faptul ca nu ... (vezi toată discuția)