Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Multumesc anticipat!
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Multumesc anticipat!

Intrebare mai delicata: sotul meu a trait in dualitate cu o x ,in acea perioada X i-a creat mai multe siru-ri si-i cunostea si parolele postandu-i pe toate multe poze cu ei la inceput cu acorde-l lui apoi cand a realizat ca-i struca imajinea si fam a rupt legatura cu pers dar aceasta nu vrea la le stearga mai mult le-a postat si la rude si prieteni .El a schimbat parolele dar prea darziu. Ce putem face in acest caz#-o
Cam greu de citit topicul dvs. Nu vreti sa mai incercati totusi?

Orice utilizare a unor informatii cu caracter personal de catre o persoana neautorizata este incriminata de lege, asadar puteti sa va adresati ANSPDCP.
Incercati sa scrieti intr-o limba romana cat mai inteligibila pentru ca din cele relatate de dvs nu se intelege nimic