Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Infiintare firma
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Infiintare firma

Cat costa si cat dureaza infiintarea unei firme noi tip SRL care sa aiba toate codurile CAEN?
Va multumesc.
nu este posibil sa aveti toate codurile CAEN
Nu puteti sa cuprindetio intr-o singura firma toate codurile CAEN si nici nu este recomandat sa aveti un obiect de activitate pe care stiti ca nu-l veti face niciodata .Mentionati in Actul constitutiv mai multe obiecte de activitate si un obiect principal pe care il desfasurati cu adevarat . Durata - 7 zile .Cost 1300-1500 .
Av.Ioana Cazacu Bucuresti 0766525202
Am un prieten care a incercat-o si n-a reusit-o. Sunt acctivitatiile care doar se poate fac cu obiect unic (ad exemplum, broker asigurarii) Vid aici [ link extern ]
alti sun cele care impune sa fie obiectul principal de activitate (schimb valutar, etc.) Vid aici [ link extern ]