Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale srl infiintare
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

srl infiintare

am avut o firma .am radiat-o in 1996.se pare ca numele firmei nu a fost luat de catre nimeni.intrebare foarte simpla;pot folosi acelasi nume de firma?
daca in urma cererii, pe care o veti face la ORC, raspunsul lor va fi pozitiv, o rezervati si o folositi!
nu stim sigur doar cei de la ONRC va fac rezervarea denumiri.