Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Indemnizatia de somaj de la 1 ianuarie 2011
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Indemnizatia de somaj de la 1 ianuarie 2011

stie careva daca de la 1 ianuarie a crescut si aceasta indemnizatie? ma refer daca a crescut indicatorul social de referinta
1. Indicatorul social de referinta, in vigoare, are valoare ade 500 lei, asa cum prevede Legea 76/2002, art.33.1.
2. Deocamdata nu se aude nimic de modificarea lui.