avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 525 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... licenta de transport
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

licenta de transport

se poate obtine licenta de transport pe intreprindere individuala?de ce documente am nevoie?
Cel mai recent răspuns: costic , utilizator 09:33, 14 Februarie 2011
cel mai bine e sa va luati legatura cu ARR-ul din localitatea dvs unde in mod normal o sa gasiti sprijin. acum depinde ce licenta vreti- transport persoane, in cont propiu, transport marfa ptr. terte persoane etc.
succes

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Lnfiintare firma cami19762003 cami19762003 Buna ziua as dori sa imi imifiintez o firma de prestari servicii de transport, deci de intermediere transport.nu stiu ce e mai bine sa infiintez, firma de ... (vezi toată discuția)
Obtinere licenta transport rutier persoane pentru agentie de turism. andreea_motoc andreea_motoc Buna ziua! Un amic are deschisa o agentie de turism, insa doreste sa obtina licenta in transport persoane si nu stie exact ce acte necesare trebuie sa ... (vezi toată discuția)
Transport marfa din strainatate demonel demonel salutare. am si eu o nelamurire. daca de exemplu am o masina mare(renault traffic) pot transporta produse din ue in cantitati mai mari?(am bon pe produse si ... (vezi toată discuția)