Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... licenta de transport
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

licenta de transport

se poate obtine licenta de transport pe intreprindere individuala?de ce documente am nevoie?
cel mai bine e sa va luati legatura cu ARR-ul din localitatea dvs unde in mod normal o sa gasiti sprijin. acum depinde ce licenta vreti- transport persoane, in cont propiu, transport marfa ptr. terte persoane etc.
succes