Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... casare cu retinere si aplicarea art 321cpp raoprtat ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

casare cu retinere si aplicarea art 321cpp raoprtat la`art 13 cp

Se poate face de instanta de recurs casare cu retinere si aplicarea Art. 320^1(mica reforma) raportat la art 13 c.p?
Daca aveti solutii date de instante in acest sens ma intereseaza motivarea.
Nu,nu exista aceasta posibilitate din punct de vedere legal.
Legea nr.202/2010,este clara in acest sens.