Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit Esalonare debit la ANAF
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

Esalonare debit la ANAF

Buna ziua. In cazul in care am constatat ca SRL-ul meu datoreaza impozitul minim si, implicit, ANAF mi-a adaugat dobanzi si penalizari de intarziere, am posibilitatea de a solicita plata esalonata a acestora ? Multumesc, A. Lungu
Daca se aproba legea privind reglementarea acordarii esalonarii la plata si ...................
Da, cale lunga... Sa inteleg, deci, ca esalonand plata de la mine putere, se vor mai adauga niste dobanzi si penalitati...