Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 COD CAEN REV.2
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

COD CAEN REV.2

Pentru intocmirea documentatiei de finantare a unui proiect avem nevoie de aceasta carte COD CAEN REV.2 care contine la fiecare activitate (CAEN)principala si codurile CAEN auxiliare care corespund domeniului principal de activitate,inclusiv si utilajele pe care putem sa le achizitionam corespunzator domeniului de activitate.
De unde sau cum putem achizitiona o astfel de carte?Cartea se numeste Cod CAEN rev.2.

Eu am cumparat-o de la Editura "Morosan" - Colectia de coduri practice, editia 2010 revazuta.
Va recomand CAEN Revizuit 2 - Clasificarea activitatilor din economia nationala. Note explicative. Editia a 2-a , Monitorul Oficial, pret 34 ron. Puteti gasi aceasta carte pe site-urile cu carti juridice.