avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 531 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 COD CAEN REV.2
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

COD CAEN REV.2

Pentru intocmirea documentatiei de finantare a unui proiect avem nevoie de aceasta carte COD CAEN REV.2 care contine la fiecare activitate (CAEN)principala si codurile CAEN auxiliare care corespund domeniului principal de activitate,inclusiv si utilajele pe care putem sa le achizitionam corespunzator domeniului de activitate.
De unde sau cum putem achizitiona o astfel de carte?Cartea se numeste Cod CAEN rev.2.

Cel mai recent răspuns: ContSters22713 , utilizator 18:07, 17 Februarie 2011
Eu am cumparat-o de la Editura "Morosan" - Colectia de coduri practice, editia 2010 revazuta.
Va recomand CAEN Revizuit 2 - Clasificarea activitatilor din economia nationala. Note explicative. Editia a 2-a , Monitorul Oficial, pret 34 ron. Puteti gasi aceasta carte pe site-urile cu carti juridice.


~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Noile coduri caen 2011 matican matican De unde pot lua lista cu noile coduri caen din 2011 ? Ce coduri principale trebuie sa folosesc la infiintarea unei firma care are domeniu principal de ... (vezi toată discuția)
Cod caen comercializare lemne de foc Mihai I Mihai I Buna ziua, Infiintez un srl si intrebarea mea este: Pt comercializare lemne de foc e potrivit codul caen 1629? Astazi am fost la onrc olt si mi-a zis ... (vezi toată discuția)
Caen 8299 Opus  Mixtum Opus Mixtum Unde se poate gasi o descriere precisa [i][u]detaliata[/u[/i]] a activitatilor corespunzatoare CAEN 8299 (vezi toată discuția)