Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... fonduri nerambursabile tehnica de calcul
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

fonduri nerambursabile tehnica de calcul

Cum se pot primi inapoi 90% din banii investiti in tehnica de calcul noua.Care sunt pasii de urmat .
Cu stima ,
Dumitru Cristina
Accesati liniile de deschise pentru propunerile de proiecte finantate de UE.
Luati legatura cu o entitate juridica specializata in acest domeniu si colaborati cu ea.
Exista fonduri la Ministerul Informatiei.
Pasii necesari a fi urmati nu difera de alte tipuri de proiecte cu fonduri europene: se intocmeste documentatia (proiectul) de solicitare a finantarii, in urma evaluarii si acceptarii proiectului se semneaza contractul de finantare, apoi se implementeaza proiectul si, in final, autoritatea de management ramburseaza catre dvs. cei 90%.
Aceasta este pagina unde aveti informatii [ link extern ]

Studiati Ghidul Solicitantului pentru a avea mai multe detalii.