avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 422 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii vizualizare stare declaratie unica 112
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

vizualizare stare declaratie unica 112

Incerc sa vizualizez starea declaratiei unice 112 pe [ link extern ] .
Gresesc eu undeva?
Cel mai recent răspuns: suciugeorgeta , utilizator 12:13, 29 Martie 2011
Verificati daca numarul de inregistrare incepe cu 0. Daca da, nu-l mai treceti. Eu asa am facut si a fost ok.
Nu ati inteles problema mea...
Se pare ca e un caz rar..posibil nu i-a placut fata mea si astfel nu am primit numar. Doar data..... Bataie de joc ...ce sa mai zic.... parca as fi in epoca comunista... atunci cand daca nu iti tremurau chilotii pe tine cand te duceai dupa o stampila...nu erai umil... nu obtineai nimic...
Cati ani mai trebuie sa treaca pana cand se va uita atitudinea asta fata de cel din contributiile caruia iti iei si tu salariul????
Buna ziua!

Am depus vineri declaratia 112 pe 25 02. 2011 si am incercat vineri si sambata sa verific starea ei si nu merge pagina, iar azi am incercat iarasi si aceeasi situatie.
Si eu sunt in aceeasi situatie si nu am putut vizualiza starea astazi deloc. Poate maine se va putea;)
Buna ziua,

eu am verificat astazi si am putut vizualiza starea declaratiei, insa eu am depus declaratia on line in data de 21.03.2011.

Alte discuții în legătură

D101 si situatii financiare anuale Herra_ Herra_ 1. Nu stiu unde (pe ce site) pot sa depun D101. Pe e-guvernare exista precizarea \"declaratia 101 nu se depune aici\". Am incercat pe anaf.ro . Imi da mesaj ... (vezi toată discuția)
Stare d112 bastti bastti Buna ziua Am o problema poate ma puteti ajuta. Am transmis D112 si am primit un index pe cre l-am notat. Azi am vrut sa verific starea lor.Daca intru pe ... (vezi toată discuția)
Verificicare pe net a dec112 kinga79 kinga79 am depus decl. la ghiseu, trebuie validat si pe net? (vezi toată discuția)