Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Proiecte finantate PNDR Masura 312
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Proiecte finantate PNDR Masura 312

Am o I.I.cu domeniu de activitate "cofectii metalice din fie forjat",nu am angajati,pot beneficia de masura 312.? si ce acte si conditii trebuie sa indeplinesc.VA MULTUMESC!
Aveti aici toate detaliile
[ link extern ]
Marcel Mihalache, Avocat