Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Model Contract de inchiriere semiremorca
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Model Contract de inchiriere semiremorca

Buna ziua tuturor,

Ma adresez acelor persoane care ma pot ajuta cu un model de contract de inchiriere semirmorca, cu toate clauzele disponibile.

Sunt o societate X care dau in inchiriere semiremorca la alta soc.X , si vreau ca intr-un contract de inchiriere sa fie stipulat toate clauzele.

Daca este cineva care ma poate cu asa ceva, astept raspuns.
clauzele contractuale nu le puteti sti decat dvs.
De unde sa cunoasca alte persoane clauzele pe care dvs. le doriti a fi inserate in respectivul contract.
aici [ link extern ]

aveti un model incercati sa il adaptati cerintelor dumneavoastra
janapress, utilizator
Eu am cerut un model cu clauze, si dupa aceea as fi inserat conditiile necesare .:)
~ Conținut șters la cerere ~
Pueti sa-mi trimiteti pe adresa mea de email:mirela.boros@gmail.com

Va multumesc.