avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 595 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Model Contract de inchiriere semiremorca
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Model Contract de inchiriere semiremorca

Buna ziua tuturor,

Ma adresez acelor persoane care ma pot ajuta cu un model de contract de inchiriere semirmorca, cu toate clauzele disponibile.

Sunt o societate X care dau in inchiriere semiremorca la alta soc.X , si vreau ca intr-un contract de inchiriere sa fie stipulat toate clauzele.


Daca este cineva care ma poate cu asa ceva, astept raspuns.
Cel mai recent răspuns: mirella1976 , utilizator 15:12, 21 Februarie 2011
clauzele contractuale nu le puteti sti decat dvs.
De unde sa cunoasca alte persoane clauzele pe care dvs. le doriti a fi inserate in respectivul contract.
aici [ link extern ]

aveti un model incercati sa il adaptati cerintelor dumneavoastra
Ultima modificare: Luni, 21 Februarie 2011
janapress, utilizator
Eu am cerut un model cu clauze, si dupa aceea as fi inserat conditiile necesare .:)
~ Conținut șters la cerere ~
Pueti sa-mi trimiteti pe adresa mea de email:mirela.boros@gmail.com

Va multumesc.

Alte discuții în legătură

Conventie intre 2 persoane AndreiIlie AndreiIlie Buna ziua.Ma intereseaza un model de conventie civila intre 2 persoane pentru inchiriere.Cele 2 persoane sunt proprietare ale unui spatiu comercial(garsoniera) ... (vezi toată discuția)
Contract prestare serviciu ang10 ang10 Buna ziua, Ma poate ajuta cineva cu un model de contract de prestari de servicii intre un PFA (firma de contabilitate) si o firma de transporturi. Va ... (vezi toată discuția)
Model redactare notificare incetare contract de inchiriere depozit costache mugur costache mugur Salut, ma poate ajuta cineva cu un model , cum sa redactez o notificare de incetare inchiriere pentru un depozit de materiale. Multumesc (vezi toată discuția)