Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Trecerea de la pensie de invaliditate la pensie pentru ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Trecerea de la pensie de invaliditate la pensie pentru limita de varsta

am total stagiu de cotizare de 43 ani 10 luni 16 zile,din aprilie 2008 sant in pensie de boala gr.3 ,as dori sa stiu cu ce procent sant penalizat din totalul pensiei de limita de varsta.Multumesc.
Cu multa placere, n-ati deranjat pe nimeni. :) Urmariti forumul sau reveniti cu o intrebare tot in acest topic.
O seara buna!